Kültür ve Sanatın Buluştuğu Mekan Erçek Yaşam Merkezi

Geçtiğimiz yaz aylarında hizmete açılan ve büyük ilgi gören İpekyolu Belediyesi Erçek Yaşam Merkezi, kış aylarında da gerek içerik, gerekse çeşitlilik açısından bünyesinde barındırdığı çok sayıda kursla vatandaşlarımıza hizmet vermeye devam ediyor.
Bu haber 2018-02-12 17:03:46 eklenmiş ve 1312 kez görüntülenmiştir.

İpekyolu Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nün katkıları ile İpekyolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün koordinasyonunda düzenlenen kurslar vatandaşlardan yoğun ilgi görüyor. El sanatları, fitness, satranç, müzik,Osmanlıca dil kursu, resim, bilgisayar, masa tenisi ve çocuk gelişimi branşlarında kurslar verilen merkez, ayrıca Sürekli Eğitim Merkezi bünyesindeki YKS kurslarına da ev sahipliği yapıyor. Branşlara göre hem çocukların hem de yetişkin vatandaşların faydalanabildiği kursların sonunda, kursiyerlere katılım sertifikaları da veriliyor.

Gerek bireysel gelişim ve beceri edinme, gerekse boş vakitlerin faydalı bir şekilde geçirilebilmesi amaçlı kurslarımız yaz-kış ayırt edilmeksizin Erçek Yaşam Merkezi’nde vatandaşlarımızın hizmetinde olacaktır.

 

 

 

 

 

 

 

ETİKETLER : Kültür ve Sanatın Buluştuğu Mekan Erçek Yaşam Merkezi ipekyolu belediyesinden saz yds fitness satranç müzik resim osmanlıca kursları veriliyor van haber van gazetesi van da etkinlik van halk eğitim merkezi van da günce
Diğer VAN HABER haberleriVan Gazetesi
GÜNDEM
Kadına Şiddet
Anayasa Haberleri
Trafik Kazaları
Yerel Seçimler
SPOR
Galatasaray
Fenerbahçe
Basketbol Haberleri
Şampiyonlar Ligi
SİYASET
Recep T. Erdoğan
Devlet Bahçeli
Kemal Kılıçdaroğlu
AKP Haberleri
EĞİTİM
Eğitim Haberleri
Eğitim Bakanlığı
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
DÜNYA
Avrupa Haberleri
Amerika Gündemi
Suriye İç Savaş
Arıkan Meselesi
VAN HABERLERİ